1-شرایط و ضوابط استفاده از سایت

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی افسون لند به دقت ملاحظه فرمایید.

*ورود کاربران به وب سایت فروشگاه اینترنتی افسون لند و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین زیر از سوی کاربر است:

-خرید کالا از فروشگاه اینترنتی افسون لند بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

-کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

-فروشگاه اینترنتی افسون لند هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند(همانند نقص اینترنت, مسائل مخابراتی, تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

-تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی افسون لند با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود, فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

-ارتباط فروشگاه اینترنتی افسون لند با کاربران از طریق www.afsoonland.com برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند(همانند نشانی, تلفن و غیره) صورت می پذیرد.

-فروشگاه اینترنتی افسون لند به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2-شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی در معاملات فروشگاه اینترنتی افسون لند, سایت www.afsoonland.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

-فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی افسون لند درج نموده است.

-فروشنده به هنگام تایید سفارش کالا, مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

-مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی افسون لند درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا, سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده, فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

-در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد, توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند, هر یک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

-خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع, تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

3-شرایط حمل و نقل تحویل کالا

مشتری گرامی, ضمن تشکر از انتخاب شما, خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

الف)تمامی استان ها و شهرستان ها

-حمل کلیه سفارشات توسط پست, تیپاکس, اتوبوس و یا باربری به انتخاب مشتری صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی افسون لند هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آن ها ندارد.

-برای هر محموله یک شماره رهگیری صادر می گردد که این شماره رهگیری به وسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت های شرکت های مربوطه استفاده نمایید.

-مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد.(روزهای تعطیل رسیمی محاسبه نخواهد شد.)

-مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمایید. این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به شرکت حمل و نقل به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

-ساعت تحویل کالای خریداری شده, بسته به زمان حضور مامور شرکت حمل و نقل در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی افسون لند هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط می تواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

ب) پیک در محدوده شهر تهران بزرگ

-شامل سفارشاتی که به انتخاب مشتری توسط شرکت های خدمات پیک موتوری ارسال می شود و هزینه حمل به صورت پس کرایه در محل تحویل به صورت نقدی توسط مامور پیک دریافت می گردد.

-پس از حمل هر محموله توسط پیک, مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک یا ایمیل می شود.

-مدت زمان تحویل محموله ها یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باش(روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد.)

-مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمایید. این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

4-شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف)برگشت کالا(حق انصراف)

-قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا, کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

-بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت هفت روز کاری(به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و در صورت عدم هرگونه خسارتی به الا و بسته بندی آن) از تریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف, بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود(ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

ب) گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است(در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت, گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شودع خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید..